Fotograf Kreatywne Kadry

Cześć! Jesteśmy fotografami pod marką...Kreatywne Kadry. Witajcie...


Karol Chaba, albumy slubne, produkty slubne, opakowania slubne, fotografia ślubny Kielce, fotografia Kielce,fotograf ślubny, fotograf ślubny Kielce 009 | Fotograf Kielce

Zapraszamy Was wszystkich do naszego świata, który tworzymy jako ekipa fotografów na ślub oraz wesele, fotografa na chrzest czy na komunię. Doskonale rozumiemy, że poszukujecie dobrego fotografa ślubnego, dlatego zajrzyjcie do HISTORII na blogu, abyście sami mogli ocenić, czy zdjęcia Wam odpowiadają.

Jeśli tak, to będzie nam niezmiernie miło jeśli się odezwiecie. Staramy się być nie tylko dobrzy w fotografowaniu wesel i ślubów, lecz coraz lepszymi, z każdym kolejnym dniem pracy. Mamy możliwość pobierać nauki u najlepszych fachowców w tym zawodzie, a także na ślubach i weselach u wielu wspaniałych ludzi.
Portal ślubny Zankyou, docenił i umieścił jednego z naszych na liście najlepszych fotografów ślubnych w województwie świętokrzyskim. Fotograf Kreatywne Kadry.

Mamy nadzieję, że to co tworzymy przypadnie Wam do gustu i czy będziecie szukali fotografa ślubnego, fotografa na chrzest czy na komunie to napiszecie do nas i uda nam się nawiązać współpracę. Jeśli macie jakiekolwiek pytania do piszcie lub dzwońcie śmiało a na pewno wspólnymi siłami coś wymyślimy.