Fotograf na komunie i zdjęcia z Komunii Świętej Zuzi to kolejna opowieść z realizacji jaką mieliśmy okazję fotografować. Pierwsza Komunia Święta to wydarzenie niezwykle ważne i istotne dla dziecka, które wstępuje w świat sakramentów i pierwszy raz przyjmuje eucharystię. W tym dniu dzieci są pięknie ubrane w białe szaty by wstąpić w duchowy świat. Naszym zadaniem podczas zdjęć na komunii jest uwiecznienie wszystkich najważniejszych wydarzeń jakie odbywają się w dniu pierwszej komunii.

Fotograf na komunie - Zdjęcia na komunii świętej

Zdjęcia z komunii świętej przeważnie odbywają się w maju, jest to piękny miesiąc na zdjęcia i fotografowanie komunii to czysta przyjemność. Wykonujemy zdjęcia podczas przygotowań, chcemy pokazać jak to wszystko wygląda chwilę wcześniej zanim wszyscy pięknie ubrani, udadzą się do kościoła. Zdjęcia w kościele na komunii nie należą do łatwych ponieważ najważniejsze jest by nie przeszkadzać młodym ludziom w ich pierwszym duchowym przeżyciu. Komunia Zuzi odbyła się w Klasztorze na Karczówce, wyjątkowym miejscu w Kielcach, do którego każdy powinien zajrzeć chociaż raz w życiu.

Zdjęcia z Komunii Świętej  - Plener komunijny

Jak wspominaliśmy maj służy wykonywaniu zdjęć dlatego zawsze staramy się podczas reportażu wyskoczyć na chwilę na mały plener komunijny. Oczywiście podczas zlecenia wykonujemy zdjęcia z gośćmi itp. ale plener to kilka minut na wykonanie zdjęć dziecka komunijnego. Zdjęcia z obrazkiem, z chlebkiem w pięknych okolicznościach przyrody na pewno będą piękną zdjęciową pamiątką na cale życie z Pierwszej Komunii Świętej. Zapraszamy.

Picnook - online blogging tool