Grand Hotel Kielce to miejsce kolejnego wesela, wyjątkowego bo i w miejscu wyjątkowym. Grand Hotel Kielce to piękny hotel mieszczący się w samym centrum miasta. Mieliśmy okazję fotografować tam już wiele razy, czy to zdjęcia ślubne czy studniówki lecz tym razem był to piękny ślub Polsko – Hiszpański. Agata i Juan wybrali ten piękny hotel i na pewno się nie zawiedli.

Grand Hotel Kielce - Sala na piękny ślub w eleganckim stylu

Jak już wspominaliśmy Grand Hotel Kielce mieście się w samym centrum Kielc, przy głównej ulicy i deptaku H. Sienkiewicza. Głowna sala jest ogromna i może pomieścić nawet 500 osób. Mieliśmy już przyjemność fotografować tam wiele razy i sala dla fotografa ślubnego jest niezwykle przyjazna i daje wiele możliwości na stworzenie wyjątkowego reportażu ślubnego. Chcieliśmy się z Wami podzielić wpisem ze ślubu Agaty i Juana. Widać, że postarali się o piękne dekoracje dzięki czemu sala nabrała jeszcze więcej uroku i jak widać na zdjęciach wszystko wyglądało i pasowało do siebie doskonale.

Jeśli macie ochotę stworzyć wspólnie coś wyjątkowego razem z nami to napiszcie do Nas, a na pewno zrobimy dla Was coś pięknego. Zapraszamy.

Picnook - online blogging tool