Kompleks Kuźnica w Sielpi w momencie gdy podpisywaliśmy umowę był w trakcie wielkiego remontu i na rok przed ślubem do końca nie było wiadomo co może nas tam zastać. Klaudia i Paweł zaufali jednak właścicielom, i była to doskonała decyzja bo dopiero co nowa otwarta sala wyglądała w ich dniu świetnie.

Kompleks Kuźnica Sielpia | Fotograf Ślubny Końskie

Sielpia Wielka to chyba miejscowość jakiej nie trzeba przedstawiać nikomu z okolic Kielc. Miejsce piękne i urokliwe, otoczone lasem, ciszą i spokojem. Kuźnica w Sielpi to właśnie nowy obiekt na mapie domów weselnych i właśnie tam swój ślub postanowili wyprawić Klaudia i Paweł. Nasze spotkanie miało miejsce dopiero w dniu ich ślubu co staje się ostatnio normą w czasach gdy wszyscy pochodzą z różnych zakątków Polski. W mojej pracy bardzo polegam na zaufaniu i zawsze staram się by moi klienci traktowali i czyli się przy mnie swobodnie, nie inaczej było i tym razem. Na dzień dobry uśmiechy i życzliwości, zero problemów i miłe słowa. Czułem, że to będzie dobry dzień i wiele się nie pomyliłem. Wesele i cała uroczystość przebiegła wspaniale, a goście na nowej sali bawili się znakomicie. Gratulacje, bo naprawdę sala wygląda bardzo fajnie i pracuje się na niej świetnie, kompleks kuźnica mam nadzieję do zobaczenia. Serdecznie zapraszam na krótki reportaż ślubny z tego wydarzenia.

ODEZWIJCIE SIĘ DO NAS:

GDZIE DZIAŁAMY:

Jesteśmy fotografami z Kielc i najczęściej fotografie ślubne wykonujemy w woj. ŚwiętokrzyskimKielce, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice. Działam również jako fotograf ślubny w Małopolsce: Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Zakopane, Wieliczka. Lubimy fotografować na Podkarpaciu: Rzeszów, Przemyśl.
Fotografie na chrzcie również wykonujemy w całej Polsce. Działamy wszędzie tam gdzie nas tylko zaprosicie do siebie.

ZAJRZYJCIE DO NAS:

Crafted by

Privacy Preference Center