Zalew w Cedzynie to urokliwy zbiornik wodny w okolicach Kielc. Świetne miejsce na zrealizowanie pleneru ślubnego i zrobieniu wielu ciekawych zdjęć. Okolice zalewu są bardzo urokliwe i zróżnicowane, dlatego spokojnie można tam robić zdjęcia nie tylko lesie ale oczywiście na wodą, na pomoście i w urokliwej zieleni.

Zalew w Cedzynie - Miejsce na wyjątkowy plener ślubny

Plener ślubny to ostatni z elementów, które składają się na całą ofertę ślubna. Jest to też chwila, gdzie Państwo Młodzi maja okazję być sami, mają ta intymną chwilę tylko dla siebie. Ja staram się nie przeszkadzać, nie rozpraszać. Chcę być tylko cichym obserwatorem i po cichu fotografować miłość dwojga ludzi. Serdecznie zapraszamy na zdjęcia ślubne Oli i Seweryna, których reportaż ze ślubu mieliście już okazję oglądać na stronie. Pamiętajcie również, że w tej okolicy można zrobić piękną sesję narzeczeńską.

ODEZWIJCIE SIĘ DO NAS:

GDZIE DZIAŁAMY:

Jesteśmy fotografami z Kielc i najczęściej fotografie ślubne wykonujemy w woj. ŚwiętokrzyskimKielce, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice. Działam również jako fotograf ślubny w Małopolsce: Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Zakopane, Wieliczka. Lubimy fotografować na Podkarpaciu: Rzeszów, Przemyśl.
Fotografie na chrzcie również wykonujemy w całej Polsce. Działamy wszędzie tam gdzie nas tylko zaprosicie do siebie.

ZAJRZYJCIE DO NAS:

Crafted by

Privacy Preference Center